Poradnia lekarza rodzinnego

Informacje o poradni

Poradnia Lekarza Rodzinnego świadczy kompleksowe usługi z zakresu medycyny rodzinnej. Placówka znajduje się w Poznaniu na os. Zwyciestwa 108, w bezpośredniej bliskości przystanku Szybkiego Tramwaju, co stanowi bardzo dogodną lokalizacje dla mieszkańców Winograd, Piątkowa jak i dalszych dzielnic Poznania. Z usług Poradni Lekarza Rodzinnego może skorzystać każda osoba ubezpieczona, która złożyła w przychodni deklarację do lekarza podstaowej opieki zdrowotnej.
W uzasadnionych przypadkach w ramach godzin przyjęć lekarze rodzinni udzielają wizyt domowych. Przy poradni Lekarza Rodzinnego działają także:

Rejestracji można dokonać drogą telefoniczną, osobistą lub poprzez osoby trzecie. Możliwa jest także rejestracja on-line. 

Rejestracja elektroniczna

Korzystanie z rejestracji elektronicznej jest możliwe po uzyskaniu przez użytkownika loginu i hasła. W tym celu należy się z nami skontaktować przed pierwszą rejestracją on-line.

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami

Szczególną uwagę przykładamy do osób starszych i niepełnosprawnych tak, aby jak najbardziej ułatwić pobyt w naszej placówce. Do Państwa dyspozycji są parkingi, podjazdy i windy.

Jako jedna z nielicznych placówek medycznych posiadamy umowę z Polskim Związkiem Głuchych na wideotłumaczenia z języka polskiego na język migowy oraz z języka migowego na język polski!

Nasi specjaliści

lek.med. Beata Kubicka-Ludek

Poradnia: Poradnia Lekarza Rodzinnego
Placówka: Poznań

dr n.med. Izabela Chudzicka-Strugała

Poradnia: Poradnia Lekarza Rodzinnego
Placówka: Poznań

dr n.med. Iwona Andrys

Poradnia: Poradnia Lekarza Rodzinnego
Placówka: Poznań

lek.med. Ida Judyta Malesza

Poradnia: Poradnia Lekarza Rodzinnego
Placówka: Poznań